Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Romana

• Obal
  • Vůně
  • Chuť
  • Dávkování

Tablety mají moc hezký obal. Většina vitamínů mi moc nevoní, ale už při rozbalení mě překvapilo jak hezky voní, jako nedopečená buchta ? Určitě je můžu doporučit, nenechávají v ústech pachuť, takže je není potřeba tolik zapíjet. Jediná nevýhoda, pro mě osobně, užívání 4x denně 3 tablety, ale co bychom pro imunitu neudělali ?? Velmi mě to překvapilo, rychlé doručení, přehledný web, doporučuji. Myslím, že jdou pozorovat účinky při pravidelném užívání, třeba menší únava.

Ověřený zákazník Testuj.to Karin

• přírodní složení
  • účinky na imunitu
  • velikost tablet
  • balení

Ráda sdílím svou velmi dobrou zkušenost s Pangaminem Imunita. Už v průběhu užívání jsem se mohla přesvědčit o účincích na mou imunitu - opakovaně jsem přišla do styku s podzimními nemocemi, nechytla jsem ani rýmu.
Obal je trošku netypický, ale velmi skladný, ocenila jsem při cestování. Uvedeny jsou všechny potřebné informace, včetně webu výrobce, kde jsem si dohledala další.
Užívání je příjemné, tablety nejsou velké a dobře se polykají. Nesetkala jsem se s žádnými vedlejšími účinky (zcela zbytečně jsem se bála zvýšené chuti k jídlu).
Rozhodně doporučuji, plánuji vyzkoušet i jiné produkty výrobce - i pro děti.

• Složení
  • Praktické balení
  • Přehledné informace
  • Více tablet na polykání
  • Výrazná pachuť

S Pangaminem – Cebetanem jsem spokojená. Líbí se mi svým složením. Nenachází se v něm přidaná zbytečná aditiva. Beru je už několik dní a po pár dnech užívání se necítím unavená, nestresuji se jako dřív a především nejsem vůbec nachlazená. Pracuji s dětmi a jsem skoro celoročně nemocná a díky Pangaminu jsem zatím stále zdravá. Jsem nespokojená pouze s polykáním více tablet najednou několikrát denně a s pachutí, která naštěstí po zapití zmizí. Ale i přes ty menší nedostatky bych rozhodně doporučila těm, co jsou neustále nachlazené nebo unavené.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

• účinnost
  • složení
  • informace na stránkách
  • velikost balení
  • dávkování

Pangamin - Cebetan bych rozhodně doporučila. Líbí se mi nejen jeho složení, ale i účinnost. Musím říct, že celý podzim sem díky němu zvládla bez nějakého většího nachlazení. Na jejich webových stránkách najdete všechny potřebné informace. Jediné co bych vytkla je dávkování. Doporučené dávkování je 3x denně 4 tablety, což je za mě vcelku nepraktické, rozhodně je mnohem pohodlnější brát 1 tabletu jednou denně, ale ve finále za mě určitě doporučuji.

• Kvalitní složení
  • Zipové uzavírání pytlíku

Na Pangaminu imunta oceňuji kvalitní složení, obsahuje samozřejmě osvědčené kvasnice, které jsou pro Pangamin typické, ale je obohacen rovněž o selen a vitamin D. Balen je v praktickém pytlíku se zipovým uzavíráním, které dobře drží. Užívat můžete Pangamin imunita ve 2 tabletách denně nebo pro posílení efektu ve 2x 2 tabletách denně. Vzhledem k typickému podzimnímu období nachlazení a chřipek jsem se rozhodla užívat maximální dávku. Tablety jsou tak akorát a dobře se polykají, snad jen pro malé děti by mohly být zbytečně velké. Zázraky však Pangamin imunita neumí a já jsem se v průběhu jeho užívání nevyhnula nachlazení, přestože nebývám v tomto období obvykle nemocná. Nachlazení jsem se ale zbavila rychleji než obvykle a věřím, že kromě dalších věcí co pro imunitu dělám na tom měl svůj podíl i Pangamin imunita.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

Zakoupeno v Testuj.to

• Po krátké době užívání funguje
  • Obal
  • Náročné dávkování

Pangamin sem užívala již dříve a po objevení této novinky sem musela vyzkoušet a byla sem mile překvapena. Po měsíci užívání v tomhle mrazivém počasí mi stačili pouze tyto vitaminy a musím zaklepat ale zatím nejsem nemocná a dokonce ani nejsem tak unavená . Sice dávkování 3 x denně po jídle je pro mě trochu problém ale dá se na to zvyknout . Všechny podrobné informace najdete na obalu a nebo na stránkách www.pangamin.cz

Ověřený zákazník Testuj.to Luděk

• český výrobek
  • velikost tablet
  • praktické balení v uzavíratelném sáčku
  • nemám žádnou výhradu

Na Pangaminu, který užívám již několik let, mi vyhovuje jeho přírodní složení. Cebetan je navíc obohacen o vitamín C a plod šípku, takže další bonusy navíc! Díky užívání jsem více v pohodě, lépe zvládám stres a zlepšilo se mi dýchání. A pro mě největší bonus je, že se jedná o český výrobek, který není příliš drahý. Vyhovuje mi praktický uzavíratelný obal a množství dávkování mi vyhovuje, tablety jsou malé a dobře se polykají.

Herbs Energy Ashwagandha Extrakt z kořene 90 kapslí

Herbs Energy Ashwagandha Extrakt z kořene 90 kapslí

Ověřený zákazník Herbs Energy Ověřený zákazník

Přidáno: 2. prosince 2023

(naposledy upraveno 2. prosince 2023)

Zakoupeno v Herbs Energy

výborný projekt

Ověřený zákazník Testuj.to Linda

Zakoupeno v Testuj.to

• Lépe se mi po něm dýchá

V balení je 200 tablet což s denním dávkováním i přes to vydrží dlouho. Obal mi jasně řekla jak je třeba užívat aby to mělo nějaký smysl. Desing je za mě v pořádku a na první pohled vám sdělí potřebné informace na základě kterých se člověk bude rozhodovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Květa

• vhodné i pro děti od 3 let
  • Přírodní doplnek
  • Baleni
  • Braní větší množství tablet v jedné dávce najednou a tolikrát denne

S výrobkem jsem byla spokojena, mám ráda přírodní doplňky, vyzkoušeli se mnou i moji synové. Balení vyhovující, jen by mi vyhovovalo, kdyby se mohlo brát menší množství tablet v jedné dávce. A bylo by dobré třeba i menší balení, které by se dalo brát na cesty.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Účinnost
  • Obal výrobku
  • Tablety se špatně polykaly
  • Chuť tablet
  • Povlak tablet

Při užívání doplňku stravy Pangamin Cebetanu jsem začala být méně unavená a cítila jsem se lépe než předtím. Bohužel se mi tablety špatně užívaly, jelikož mi vadila chuť a složení tablet a spolykat 4 tablety 3x denně není moc příjemné. Uzavíratelný obal je praktický a veškeré potřebné informace naleznete na zadní straně obalu, popřípadě si může člověk další informace o produktu přečíst na webových stránkách.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• malá velikost kapsle

Líbilo se mi, že se jedná o přírodní produkt a zdroj mnoha prospěšných látek.Bála jsem se zápachu pivních kvasnic, ale bála jsem se zbytečně. Jsou sice cítit, ale není to nic co by se nedalo zvládnout. Zaujalo mě balení se zipem, a malá velikost kapsle, která není želatinová ale je to běžná tvrdá kapsle, která se lépe polyká.
S výrobkem jsem byla spokojená a moc se mi líbil design obalu. Kapsle byla na polykání akorát.
Díky panganinu jsem se letos vyhnula podzimnímu nachlazení.

BitterLiebe 50 ml

BitterLiebe 50 ml

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• kapátko součástí víčka

Že mi požití kapek zabrání v jedení sladkého? Chuť na sladké mám, ale tak nějak si vybírám. Už se nespokojím s levnou čokoládou. Myslím si, že si sladké více vychutnávám.
Součástí víčka je kapátko. Spíše si po kapkách říkám, že nemá cenu si hořkost v puse (chutnají jako kapky proti kašli) hned kazit něčím sladkým.

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

• balení
  • snadné užívání
  • nízká cena
  • nic jsem nenašla

Český výrobek s tradicí za dostupnou cenu. Nabízí spoustu variant pro každého. Užívání je snadné, tablety jsou malé, lehce se polykají. Kvůli nízké ceně je dostupný pro všechny. Doporučuji i internetové stránky www.pangamin.cz, kde najdete spoustu zajímavostí a celý sortiment. Určitě doporučuji k vyzkoušení. Za mě pangamin opravdu pomáhá!

Collamedic kolagenový prášek 5000 mg 30 sáčků

Collamedic kolagenový prášek 5000 mg 30 sáčků

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 1. prosince 2023

Dobře se rozpouští a funguje, lepší pleť i vlasy

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• Více energie
  • Lepší imunita
  • Doporučené denní dávkování

Pangamin - Cebetan je skvělý doplněk stravy na podporu imunity a příval energie. Během užívání jsem skutečně pociťovala více energie a po celou dobu užívání jsem neomarodila. Oceňuji také přírodní složení doplňku stravy. Jediné co mě trochu odrazuje je doporučené dávkování (3x denně 4 tablety).

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Velikost tabletek
  • Poměrně vysoké denní dávkování

Pangamin-Cebetan je takové malé roztomilé vylepšení péče o své zdraví. Za dobu užívání jsem nebyla nemocná i když to kolem "řádilo" a i se dvěma dětmi si přijdu celkem fresh. Doporučuji všem kteří se nebojí zkoušet nové věci. Tabletky jsou malinké a spolknou je i tací, kteří s podobnými věcmi mají potíže (vyzkoušeno u mé babi). Jen dávkování 3*4 je poměrně vysoké, ale dá se to zvládnout

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• forma
  • účinek
  • složení
  • vůně

Účinek pangaminu jsem pocítila již během pár dní užívání. Necítila jsem se tolik unavená a vyčerpaná v průběhu celého dne. Chuť a vůně nic moc, ale dá se to zvládnout. Dávkování 2x denně není nijak komplikované a forma tablet se užívá velmi snadno. Oceňuji kvalitní složení a žádné zbytečné látky.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• obohacení o šípek
  • vůně a chuť vlivem kvasnic

Přípravek obohacený o šípek je zajímavou alternativou. Po měsíci užívání ještě nepozoruji žádné změny. Na začátku jsem měl žaludeční potíže, které po jednom dni ale odezněly. Tablety jsou akorát velké k polykání, někomu může ale vadit typický zápach kvasnic. Změnu po užívání jsem nepocítil.

• Skladné baleni
  • Zápach

Design obalu je super, balení je i super skladné a opravdu plné tabletami a ne vzduchem jak to u jiných výrobků bývá. Po otevření balení se na mě linul nepříjemný zápach, což by někomu mohlo vadit. Tablety jsou poměrně malé a snadno se polykají, protože lehce sklouznou do krku.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25