Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• balení/funkčnost
  • vzhled obalu

Vyhovuje mi obal, balení je velmi skladné a dobře se i otevírá a zavírá. Informace k užívání pangaminu jsou přehledně na obalu k dispozici, stejně tak na webových stránkách. Tablety se dobře polykají, jsou velké tak akorát :-) nemusí se nic míchat, třeba, jak by bylo s práškem! Účinky na sobě pociťuji,rozhodně mám lepší náladu, přisuzuju to k užívání pangaminu, je mi skvěle a jsem fit!

Ověřený zákazník Testuj.to Lojková

• Rychlý nástup účinků.
  • Složení
  • Balení v uzavíratelného sáčku.

Pangamin - imunita je dobrá volba pro podporu imunity. Ma rychlý nástup, dokáže zahnat nachlazení v začátku. Cena je příznivá, balení vydrží určitě na měsíc. Nezpozorovala jsem žádné vedlejší účinky. Doporučuji v rodině i kamarádům. Vůně je stejnak, jak si ji pamatuji z dětství.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Hezký design obalu
  • Dělám něco pro své zdraví
  • Mohou užívat i kojící
  • Velikost tablet je fajn
  • Trochu smrdí
  • Obal je možná zbytečně velký

Pangamin se mi celkově líbí, jak obal, tak i samotné tablety, nejsou totiž nesnesitelně velké k polykání, což je super. Užívám dvě tablety denně a dají se v pohodě spolknout naráz. Je skvělé, že je můžu užívat i při kojení.
Ze začátku mi docela vadilo jak tablety smrdí, ale časem jsem si zvykla při jejich užívání nedýchat.
Trochu mě mrzí, že neobsahují i vitamin C, který je v tomto období také potřeba.
Nejspíš pangamin pořídím i rodině pod stromeček, ať si také zvýší imunitu.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Balení výrobku
  • Nedráždí žaludek
  • Zlepšení imunity

Pangamin Imunita mě velmi překvapil, užívám ho již delší dobu a má imunita se velmi zlepšila ikdyž je období chřipek a jindy bych se již potýkala s virózou, nyní jsem v pořádku, mám i více energie a jsem méně unavená, zlepšila se i kvalita pleti a nehtů. Balení je dobře uzavíratelné, jedná se o český výrobek a má přírodní složení. Určitě ráda doporučuji všem.

Ověřený zákazník Testuj.to Věra

Zakoupeno v Testuj.to

• přestaly mně padat vlasy
  • pleť se zlepšila
  • 4 tablety 3 x denně se mně zdá docela hodně

Pangamin-Cebetan je v nápadném obalu, je zde z druhé strany napsáno, co vše obsahuje, vitamín C doplňuje šípek. Zdá se mně, že mám lepší pleť a také mně přestaly padat vlasy, což je výborné a jsem tomu ráda. Prášky nejsou nijak velké, dají se dobře polykat.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Český výrobek
  • Velikost tablet
  • Množství tablet na den

Pangamin, český výrobek, s výborným složením mi usnadnil proces uzdravení při nachlazení. Užívala jsem množství tablet dle doporučeného dávkování, což je asi jedna z nevýhod - na mě zbytečně velké množství, ale aspoň má přijatelnou velikost tablet, doporučuji všem, kteří mají problém spolknout větší tablety.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

• Velké balení
  • Chuť bylinek
  • Splnilo mé očekávání

Každá žena mi dá určitě za pravdu, že pokud se blíží menstruace, tak prostě chuť na sladké jé stálá??‍♀️. Ale tohle je taková bomba/která zabrání nějakému mlsání♥️. A vy nemusíte řešit kolik jste toho ztláskali??. Pro mě je to novinka, kterou budu mít neustále po ruce, když mě zase chytne mlsná. Chuť Vás zprvu možná odradí, ale rychle a rádi si zvyknete(když uvidíte, že opravdu fungují). Za mě je to nadupaný bylinný výtažek??

Yolab Hormonální zdraví měsíční kůra 30 dávek

Yolab Hormonální zdraví měsíční kůra 30 dávek

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• balení
  • snadná příprava
  • účinnost
  • zůstava sedlina, která není chuťová dobrá

S produktem jsem velmi spokojená, snadno se připravuje a obsahuje velké množství prospěsných látek, balení obsahuje odměrku pomocí které jen prášek nasypete do sklenice. Zlepšení vidím na své pleti i zmírnění příznaku PMS. Výhou vidím v tom, že do sebe rychle a jednodušše "dostanu" potřebné minerály a vitamíny.

Kombe Royal extrakt ze ženšenu 10 ks

Kombe Royal extrakt ze ženšenu 10 ks

Ověřený zákazník puredistrict.cz Bedřich

Zakoupeno v puredistrict.cz

• kvalita

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Kvalitní český produkt
  • Tvrdé tobolky mohou být pro někoho obtížnější na užívání, ale lze rozdrtit

Pangamin produkty znám využívám, proto mě varianta se šípkem nadchla. Chuť pivovarských kvasnic je pro produkty typická a ani tady to není jinak. Mě osobně to nevadí a setkávám se s úspěchem i u zvířat. Někomu může trošku vadit tvrdost tobolek při požií, ale hezky se dají kdyžtak rozdrtit nebo rozpustit. Oceňuji jednoduché zpracování a praktické informace o vitamínu C a jeho působení na lidské zdraví, ale bylo by fajn doplnit i informace o vitamínech skupiny B, když se jedná převážně o produkt z kvasnic. Cebetan Fytokomplex je dle mého názoru kvalitní český produkt z lokálních surovin, které jsou našemu tělu bližší, je výborným zdrojem betaglukanů a vit. C, vitamínů skupiny B, které jsou obzvláště v zimním období třeba. Osobně pozoruji, že mám více energie a kvalitnější nehty a vlasy.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Prakticke balení
  • Slozeni vitamínů
  • Design balení
  • Doatacujici velikost tabletek

Co se týče informacích , tak na samotném výrobku jsou všechny potřebné informace ohledně složení tak i dávkování za mě super . Na internetu se člověk dočte podrobnější informace ,které jsou také velice užitečné a dostačující . Ohledně užívání nemám co vytknout tablety jsou akorát velké a tudíž žádný problém s užíváním . Balení je velice praktické s uzavíratelným obalem a také velice skladné . Po brání tohoto přípravku jsem vypozorovala lepší stav nehtů a i menší změnu ohledně vlasů se dá pozorovat co se týče imunity má pozitivní vliv na mé tělo ale to ukáže ještě delší čas

Ověřený zákazník Testuj.to Jiřina

• praktické kapátko
  • když jsem viděla tu cenu, za kterou se prodávájí, tak bych řekla, že je to opravdu hodně

Kapky jsou na můj vkus hodně hořké, měla jsem docela strach, že tu chuť na sladké spíše podpoří, ale opak je pravdou. Čím déle je užívám, tím méně mne sladkosti oslovují. Jako plus oceňuji aplikaci přímo na jazyk, nemusejí se ředit ani zapíjet vodou.

Ověřený zákazník Testuj.to Sandra

• Složení, efektivnost

S tímto produktem jsem zatím velmi spokojená, je šetrný k žaludku a pouzivam ho již pár týdnů a rekla bych, ze působí efektivně na imunitu v zimním období. Určitě plánují produkt pouzivat i nadále a dlouhodobě. Tato značka mě navíc zaujala a plánují poridit i další produkty.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Zakoupeno v Testuj.to

• barevný obal s informacemi
  • informace na webu
  • pachuť

Tento výrobek mohu doporučit, po 14 dnech užívání došlo ke snížení únavy a větší odolnosti vůči stresu. Tento přípravek má vliv i na zvýšení imunity. Sice jsem se nachladila, ale díky tomuto přípravku bylo nachlazení lehké a trvalo jen 3 dny. Bohužel u mě nachlazení skončí vždy min. neschopenkou a antibiotiky, protože díky absenci krčních mandlí mi to vždy spadne na průdušky a léčba je obtížná. Ale teď nic. V období chřipek, nachlazení a covidu jen slabý kašel a bez rýmy :-). Výrobek je určitě na dlouhodobější užívání, u mě se stane pravidelným doplňkem. Pachuť tablet je sice výrazná, ale dá se, po zapití v puse pachuť nezůstane

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Pomáhá
  • Chuť na sladké zmizela
  • Bez pocitu těžkostí
  • Extrémní hořká chuť

Dle návodu kapky nakapejte přímo do úst,jednoduché užívání i na cestách. Ale lidi s citlivými chuťovými pohárky to moc neocení. Hořkost chuti je tak moc silná, až jsem měla pocit na jazyku ,jak když se spálíte o horký nápoj.
Jsem zvyklá pít hořké bylinné čaje bez cukru či medu, ale tato hořkost vážně nekonkuruje těmto kapkám. Proto jsem kapky vypila v malém množství vody. (+/-50ml vody)
Kapky již po prvním dni užívání dosáhly kýženého výsledku. Pocity těžkosti po jídle zmizely,nemám tolik nafouklé břicho jako předtím a při pohledu na sladké už se mi nesbíhají sliny. Takže až na tu šíleně hořkou chuť produkt splnil očekávání.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• obal
  • bez tabletovacích přísad
  • bez pachutě
  • syntetický selen

Pivovarské kvasnice mají lehký a skladný obal. Zavírací plastový pytlík, žádné další zbytečné materiály. Obsahují pouze přírodní přísady, žádné tabletovací přísady, žádná barviva, aromata, ani sladidla. Pouze není vypsán původ selenu. Dvě tablety dvakrát denně jsou tak akorát na polykání i na zapamatování si. Po polknutí nevzniká žádná nepříjemná pachuť v ústech. Po měsíci užívání nepřišla žádná chřipka, ani nachlazení. Jediné, co pociťuji je trochu zhoršené nadýmání, což může a nemusí mít souvislost.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Účinek
  • Vůně

Od doby, co mám školkové děti, bývám nemocná i já. V období podzimu je to nejčastější. Po měsíci užívání vidím, že se moje imunita asi lepší. Obě děti onemocněly a já vše zvládla se slabou rýmou. Většinou už bych užívala antibiotika. Vůně sice není úplně příjemná, ale dá se zvyknout. Užívám 2 tablety denně a myslím, že to stačí. Plánuji dávat i dětem.

Ověřený zákazník Testuj.to Milena

• složení
  • praktické balení
  • možnost užívání i dětmi
  • nutnost polykání více tablet naráz

Pangamin – Cebetan se mi líbí svým složením. Ve složení se nenáchází přidaná zbytečná aditiva. Po dlouhodobějším užívání cítím menší únavu a menší pocit stresu. Negativum pro mě byla nutnost polykání více tablet naráz několikrát denně. Je to nepraktické hlavně pokud cestuji.

Barny`s ActivAloe Forte 3 x 500 ml

Barny`s ActivAloe Forte 3 x 500 ml

Ověřený zákazník Barnys Ověřený zákazník

Zakoupeno v Barnys

Produkt používám delší dobu a stále působí příznivě, tak jak je uvedeno výrobcem.

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

• Praktické balení
  • Vyšší cena

Kapky bitterliebe jsem obdržela na testování a používám je několik dnů. Za tu dobu pozoruji menší chutě na sladké a zmizel i pocit těžkosti, který jsem mívala téměř po každém jídle. Vyhovuje mi i forma kapek, která je určitě jednodužší na užívání než pilulky.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25